Besteciler.org 2006-2016
Anasayfa arrow Ziyaretçi Defteri  
Pazartesi, 17 Haziran 2024
Anasayfa
AdanZye
Besteciler
Söz Yazarları
Amatör Söz Yazarları
Bestelenmiş Sözler
Video Paylaşım
Şairler & Şiirleri
Yılmaz Tatlıses
Erdal Erdoğan
Site İçi Arama
Super.Besteciler.org
Besteciler 2017
besteciler6

bestecilerlogo01.jpg

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterini imzala


Ersin Kayışlı    19 Kasım 2008 20:08 | Adana
http://www.ersinkayisli.com
Site üyelerinin düşüncelerini hiçe sayarak seni muhatab almıyorum diyen biri bakalım beni muhatap alacak mı? Çok merak ediyorum açıkçası. Şimdiye kadar susma taraftarıydım. Hatta daha önce sürekli yapmış olduğum haftanın şiiri seçilen dostlarımı bile yanlış anlaşılmasın diye kutlamadım burada. Onlardan da öncelikle özür diliyor başarılarının daim olmasını diliyorum. Ve her ne kadar adım geçmese de sanırım bu suçlamaların hakaretlerin ve atılan çamurların muhatabı benim. Ama ben çamur atmayacağım. Hele hele edebiyat mikrobu diye hakaret de etmeyeceğim. Çünkü şimdiye kadar saygı duyduğum bir insandı kendileri. Saygım devam edecek ama şairliğine kişiliğine değil. Kendi çamurlarını başkasına sıvamaya çalışan birinin çamurlarını buyurun herkes izlesin

Sayın Atıl Kesmen;

Öncelikle bir tepki gösterecek veya suçlamada bulunacaksanız kime ve neden olduğunu açıkça yazın da herkes aydınlansın lütfen.

Yazmış olduklarınızdan anladığım kadarıyla konuşacağım. Basit bir soruyla başlayayım isterseniz; İnsanların yarıştırıldığı diye lanse ettiğiniz bir yarışmanın yapıldığı bir sitede kaç üyeliğiniz olduğunu söyler misiniz. Zahmet etmeyin isterseniz ben hemen söyleyeyim. Biri 23.09.2007 diğeri 27.08.2008 tarihli olmak üzere iki ayrı üyeliğiniz var bu sitede. Bu iki ayrı üyelik ayrı ayrı oy kullanmak için mi alındı yoksa. Ya da başkalarını desteklemek için mi. Bunu suçlama olarak algılamayın. Sadece bir soru. Madem size bu kadar ters geliyor neden aylardır sitedesiniz ve siz de bu sitedeki aktivitelerde oy kullandınız. Yani siz de yarıştırıldınız öyle mi?

Gelelim diğer mevzulara; Sizi bu aktiviteden ayrılmanız konusunda ısrar eden gerçek şair dostlarınız kimler acaba. İsterseniz bu kez siz cevap verin. Aylardır siteye üye olduğu halde buraya uğramayan ya da yeni üye olarak sadece ve sadece size oy kullanmak maksadıyla sizin tarafınızdan ANTOLOJİDEN bu siteye davet edilen kaç kişi var. İsterseniz isim isim sayalım burada. Ve gerçek şair diye üzerine basa basa belirttiğiniz size oy veren kişileri buyrun kendiniz inceleyin kaç tanesi gerçek şair siz belirleyin. Bazılarını ben inceledim. Aşağıda bilginize sunacağım. Kaç tanesinin şiiri var. Ya da kaç tanesi oy kullandığı tarihten sonra şiir ve resim gönderdi siteye. Hırs derken bunları kastettiniz sanırım.

Hep banacılığa gelince; Ne yani siz yarışıyorsunuz diye diğer adaylar hiç bir şey yapmasın mı? Siz dostlarınızı gelin bana oy verin diye siteye çağırırken diğer adaylar elini kolunu bağlayıp beklesin mi? Bu bir acizlik ise bu acizliği gösterenlerin içinde maalesef siz de varsınız. Lütfen dürüst olun. Ve yalan yanlış imalarda bulunarak insanları yanıltmaya çalışmayın burada. Varsa bildiğiniz bir şey ki lütfen kendinizin yapmadığı bir şey olsun çıkıp açık açık söyleyin.Bakın benim bildiklerim var ve bazılarını evet sadece bazılarını döküyorum ortaya.

İşte size bir kaç örnek: Bazı üyelerin size oy kullandığı tarih ve siteye şiir eklediği tarih: birinci tarih oy kullandığı ikincisi ise siteye şiirlerinin eklendiği tarihlerdir.

ali Ulusoy : Çarşamba, 05 Kasım 2008 - Pazartesi, 10 Kasım 2008

Mazhar : Cumartesi, 08 Kasım 2008 - Pazartesi, 10 Kasım 2008

Bunun dışında işte size oy kullanıp da sitede şiiri bulunmayan üyeler. (bazılarında yanılıyor olabilirim)

gulsuyum - güler - gülsüm  seda - semahat - tragedy88 - şivekar (ama devamı da var)

Ha bir şey daha. Buyrun size oy kullanan site üyelerinden sadece birinin mail adresi. Bilmem size bir şey ifade ediyor mu??? İsterseniz bunu sadece bir tesadüf ve benzerlik deyip geçiştirelim.

Neslihan Ege : kesmen57@hotmail.com

Zamana tutunmuş düşünceler ve içinde yaşadığımız bizler,ne kadar kendimiz kadar kendimiz olabiliyoruz ve soluduğumuz bu yaşamı ne kadar hak ediyoruz doğrusuyla hiç kendinize sordunuzmu ? Hak edilmeden hak etmeler çizğisindeki nefes gömleğini giymek işte bu benim demek ne kadar gerçek resimler olabiliyor.

Size ait bu ifadeler bunlar. Kendiniz sordunuz kendiniz cevap verin şimdi. Ne kadar kendiniz kadar kendinizsiniz???

Saygılarımla...

Turan Ergün    19 Kasım 2008 17:24 | istanbul
http://siiradresi@hotmail.com
-Haftanın şiiri seçilen"El olmuşum sevdiğim"isimli şiirin sahibi sayın Hıfzı özbekmez şair dostun başarısını kutlarım.
-Sitede huzursuzluk çıkarmaya çalışan Arkadaş; yarışmada benim şiirimde var ve şu an oylamada geride olmama rağmen birinci sırada ve ikinci sıradaki şair dostlarımı kutlamaktan onur duyuyorum.her ikiside başarılılar.Meyve veren ağacı taşlamak yerine bizde bir ağaç dikmeye çalışsak daha iyi olmaz mı?
-Yılmaz hocam; ayda bir şiir bestelenmesi az diye düşünüyorum ayda iki şiir veya haftada bir şiir bestelenme imkanı var mı? yılda 12 şiir bestelenmiş oluyor ve benim gibi bir çok arkadaşın ümitsizliğe kapıldığını tahmin ediyorum.bu da şevkimizi kırıyor.Besteciler ailesine başarı ve mutluluklar dilerim.

Mustafa Sabri    19 Kasım 2008 10:10 | İstanbul
_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE
Ne o işinize gelmedi değilmi nedense gerçekler acıdır gerçeklere tahammülü olmayanlar zeytinyağ misali su üstüne çıkmaya çalışırlar istersen istediğin yerde buluşalım cismimi ve kim olduğumu yani mikropmuyum virüsmüyüm gözlerinizle görüp tastiklersiniz

Fikri ÖZKAN    19 Kasım 2008 01:09 |
_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE
Haftanın Şiiri Seçilen Hıfzı Beyi bu güzel ve akıcı şiirinden dolayı tebrik eder saygılar sunarım..Öğr.Gör.Fikri Özkan

Atıl KESMEN    18 Kasım 2008 18:20 |
Mustafa Sabri..Siz benim muhatabım asla olmassınız çünkü sizin isminiz olabilir ama cisminiz yeriniz ne olduğunuz belli değil sizi yaratan karşıma gelsin ...siz şimdi çekiln bakayım biraz kıyı ya ..benim sahtelerle işim olamaz..aslın nerede o gelsin karşıma ..Ben değil gerçek şairlerin ona söylüyecekleri var.... Edebiyat mikropluğu yapmasın.


750

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk