Besteciler.org 2006-2016
Anasayfa arrow Ziyaretçi Defteri  
Pazartesi, 15 Temmuz 2024
Anasayfa
AdanZye
Besteciler
Söz Yazarları
Amatör Söz Yazarları
Bestelenmiş Sözler
Video Paylaşım
Şairler & Şiirleri
Yılmaz Tatlıses
Erdal Erdoğan
Site İçi Arama
Super.Besteciler.org
Besteciler 2017
besteciler6

bestecilerlogo01.jpg

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterini imzala


Bahri ok    28 Ekim 2008 09:04 |
Yarışma sonuçlarının daha saglıklı ve adaletli bir şekilde incelenmesi gerekir böyle şey olmaz. erolduran Nickli ve isimli üyenin sitede ismine kayıtlı şiiri olmadıgı halde Mevlüde Demire kullandıgı oylar arasında geçerli oy olarak görülmüş.Oysa geçerli olan şiir (semahi)nickli diger erol duran'a ayit oldugu gözüküyor isteyen üye sayfasından girer bakabilir.
Diger taraftan ip nosu benziyor diye geçerli oylar Geçersiz olarak degerlendirilmiye çalışılıyor.Site yönetimi olarak daha dikkat etmesi gerekmezmi bu tür yanlışlıklara sitenin göz yummayacagını umuyorum.selamlar

Mustafa    28 Ekim 2008 00:36 | bursa
başkalarının ismiyle
burada sürekli yazılar yazıyorsunuz sabiha hanım.
artık yenilgiyi incelikle
kabullenin
yılmaz beye ,site yönetimine ve saygıdeğer üyelere selamlar saygılar

Murathan    27 Ekim 2008 20:15 |
SAYIN SİTE YÖNETİMİNİN DİKKATİNE

Sayın Yılmaz bey ve site yönetimi
Ben Murathan.Yarışma esnasında kullanılan oyların neye dayanarak geçersiz olduguna karar verdiniz.Sitede ismime kayıtlı şiirim mevcut fakat buna ragmen birilerinin agzına bakarak İP numaraları benziyor diye kullandıgım oyun geçersiz görülmesi kabul edilemez bir durum.birilerinin agzına göre hareket ederseniz besteciler sitesi olarak saygınlıgınızı yitirir ve Ciddiyetinizi kaybetmiş olursunuz.Bu yanlışlıgın giderilmesini ve düzeltilmesini sagduyunuza bırakıyorum.Şayet İP numaralarında benzerlik varsa Tek taraflı olarak bakmamalısınız Mevlüde Demire kullanılan oylardada aynı benzerlik var onlarında aynı şekilde iptal edilmesi gerekmezmi.Aşagıdaki oyları incelerseniz aynı durumu ordada göreceksiniz.İşte buyurun Aynı durum burdada mevcut.ve Rıfat Kaya isimli şairle Ersin Kayışlı farklı illerde olmasına ragmen İp nolarında aynı benzerlik mevcut.

78.160.205.93 Ersin Kayışlı
78.160.4.4 Rifat KAYA
78.173.203.88 cosari
88.229.120.23 Mehmet Ali Terken
88.231.112.179 osman7159
88.243.21.39 alattinb< br>88.244.61.26 Turan Ergün
88.246.151.242 atılKesmen
88.246.174.61 Ebru Haydar

Durmuş Karaca    27 Ekim 2008 14:31 |
Evet yarası olanlar yine gocunmaya başlamış. Anlamadığım çıkıp bir şeyleri savunan insanların ismi de geçmiyor suçlamalarda ama çamur dokunmuş demek ki. Sayın Sırrı Cesur ve Sayın Bahri Ok yazılanlara suçlama ve çamur demeden önce çamur olmadığını ispatlamanız lazım. Çağla adlı üye bir şeylerden şüphelenerek ortada olanları gözler önüne sermiş. Sadece çamur demekle geçiştiremezsiniz bunu. Buyrun kendi üyeliklerinizi inceleyin. Üyelik tarihleriniz 20 ve 27 Ekim. Yani yarışma kurallarının değişmesi ile şiirsiz üyelerin oy kullanamayacağı açıklandıktan sonra. Ve ne tesadüftür ki ikinizin de birer şiiri var sitede. Yani göstermelik sadece oy kullanabilmek için siteye gönderilmiş olan öylesine şiirler. Sitede şiirleri olan bir çok üyenin adını Google'a yazdığınız zaman bir çok şiirlerine başka sitelerde rastlayabiliyorsunuz. Sizin neden yok acaba? Koca internette bu siteden başka hiç bir yerde şiirlerinize rastlayamadım. Bu bende soru işareti bıraktı açıkçası. Ha isimlerinize Netlog ya da facebook gibi sitelerde rastladım. Yoksa oradan buraya sıçrayan bir paylaşım mı oy kullanmanız. Tabi orası kimseyi ilgilendirmez. Ama insanların şüphelerini çamur diyerek ve hatta 15 kişinin yazacağı yazının altından kalkamazsınız diye tehditvari ve de hakaret derecesinde sözler ederek gideremezseniz.

Buyurun size çamur. Temizleyebiliyorsanız ne ala. Bu siteye ne amaçla üye olduğunuz açıkça ortada. Yollamış olduğunuz şiirlerin bile kime ait olduğu şüpheli. Yarışma şiirlerini okudunuz mu acaba. Yoksa üyeliğiniz onaylanır onaylanmaz adrese gidip sadece oy mu kullandınız. Daha basit sorayım. Yarışmada kaç şiir vardı. Hadi bunu cevaplayın ben sizi buradan alkışlayacağım. Saygılar.

Sırrı CESUR    27 Ekim 2008 09:41 |
Mrb Site yönetimi ve Degerli üyeler.Aşagıya yazı yazan "Çagla" isimli bayanın yazısını okudum ve cevap hakkı dogdu
Çagla diye sitede kayıtlı bir üye nicki dahi yok isteyen bakabilir.Sahte isimlerin altına gizlenerek yazı yazıyor bu bayan maksatı ortamı germek oldugu belli.Kimliğini saklamana hiç gerek yok çagla hanım.şayet yinede aynı iddiada bulunuyorsan suçlamak istedigin 10-15 kişi var onların yazacagı yazının ALTINDAN kalkamazsın bunu bil.
Site yönetimi olarak yarışmalara belli kurallar koymuş bu yarışma sonuçları onların elinde mevcut ve sizdede var ve birbaşkalarındada vardır.yeri geldinmi herkes ortaya döker ve kimin sahtekarlık yaptıgını burda şu milletin önüne sergiler.
Bırak site yönetimi olarak kendi işini biliyor.Butür gerçek dışı karalamalarla SAHTE isim kullanarak yazı yazma.


750

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk