Besteciler.org 2006-2016
Anasayfa arrow Ziyaretçi Defteri  
Pazartesi, 17 Haziran 2024
Anasayfa
AdanZye
Besteciler
Söz Yazarları
Amatör Söz Yazarları
Bestelenmiş Sözler
Video Paylaşım
Şairler & Şiirleri
Yılmaz Tatlıses
Erdal Erdoğan
Site İçi Arama
Super.Besteciler.org
Besteciler 2017
besteciler6

bestecilerlogo01.jpg

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterini imzala


ihsansola    20 Ekim 2008 09:34 |
Tebrik ederim Oktay Hocam.

Oktay ZERRİN    20 Ekim 2008 01:07 | Bafra
_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE
http://siir55.azbuz.com
:) :)"Gör Beni" ADLI ŞİİRİMİ "hATFANIN şİİRİ"ne lâyık gören seçici kurula ve değerli oy verenlere çok teşekkür eder,sıradakilere başarılar dilerim sevgi ve saygımla selamlar..

Hayrullah Makta    18 Ekim 2008 19:07 | istanbul
_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE
duygular kelimelerle güzellesir şiirlerle ölümsüzlesir şiirlere hayat veren üstatlara minnetimiz sonsuzdur allah bahtlarını acık etsın eksik omasınlar onlara canı gönülden saygılar.

mustafa günay    18 Ekim 2008 14:29 | istanbul
merhaba yine msj gümbürtüye gitti sanırım sadece gördüğümüz ksaklıkları yazmak yerine diğer msj larıda okumak gerekiyor bir yarışma başlasada eleştiri yazsam diye bekliyenler var sanki benim 4 şiirim haftanın şiiri seçildi birisinide yılmaz abi besteledi seçilen şiirlerimden biri daha bestelenmek üzere sitey çıksa ben kendime oy atmayacağım kimseyede haber etmeyeceğim ben bundn ötesini söyledim ama arkadaşların bir kaçı hariç bu eleştirileri yazanlar nedense bir yorum getirip bir açılım yapamadık oysa çok güzel şeyler yapılabilir diyorum eleştirilerin dışında

Berkay Kur    17 Ekim 2008 18:54 | Bursa / Almanya
http://www.besteciler.com
Sevgili Yılmaz Tatlıses hocam, öncelikle sizi can' ı gönülden tebrik ediyorum, yine büyüklüğünüzü gösterip, o güzel yüreğinizle yarışmalara devam etme kararı aldınız, valla hocam sizin yerinizde bir başkası olsaydı, banane ya, ben sizlerlemi uğraşacağım, ne işiniz varsa görün diye bizleri kapını önüne koyardı diye düşünüyorum, bizlerde belki o zaman camdan veye damdan girmek için uğraşırdık, burda ki imkanları başka yerde bulacağımızı kimse iddia bile edemez sanırım.
Siz yine de bizlere bu imkanı vermeye devam kararı aldınız Allah sizden razı olsun hocam.
Tüm yarışmada olan ve yakında yarışmada olacak dostlara kucaklar dolusu başarılar diliyorum ve Yılmaz hocam sizi de alkışlarımı gönderiyorum. Selam ve Saygılarımla.


750

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk