Besteciler.org 2006-2016
Anasayfa arrow Ziyaretçi Defteri  
Çarşamba, 17 Temmuz 2024
Anasayfa
AdanZye
Besteciler
Söz Yazarları
Amatör Söz Yazarları
Bestelenmiş Sözler
Video Paylaşım
Şairler & Şiirleri
Yılmaz Tatlıses
Erdal Erdoğan
Site İçi Arama
Super.Besteciler.org
Besteciler 2017
besteciler6

bestecilerlogo01.jpg

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterini imzala


Sinan Gögercin    02 Mart 2008 21:23 |
Selamlar,
Sayın Yılmaz Bey ve site üyeleri.
Birkaç gündür garip bir sessizlik var,
kimse fikir belirtmiyor galiba.
Bundan sonrası için ne yapacağımıza karar verirsek biran önce en azından bu meraklı bekleyiş bitmiş olur.
Saygılar.

Oktay ZERRİN    28 Şubat 2008 09:35 |
_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE_GUESTBOOK_ADMIN_RATE
http://siir55.azbuz.com
:p bugün doğum günümü kutlayan tüm dostlara çok teşekkürler...sevgi ve saygımla...selamlar...

cüneyt    26 Şubat 2008 17:43 |
Anket oylamasında gerçekten üye olmuş fakat şiirleri bulunmayan Anketle şiir seçilsin'e oy vermişler neden derseniz işlerine öyle geldiğinden ayrıca pazardan buyana siteye üye olan hemen hemen yok gibi bu demekki kendine oy verenler başka mekenlarda asılsız isimlerle üye olup yine kendilerine oy veriyorlar peki ne yapalım diyen varsa diyorum ki anket manket bir yana site yönetici yani admin yapsın seçmeleri lafı uzatmama gerek yok anlayan anlamıştır .Hadi kolay gelsin

Ersin Kayışlı    26 Şubat 2008 12:37 | Adana
http://www.ersinkayisli.com
Selam herkese;

Bütün görüşleri okudum. Söylenecek çok şey var ama tartışmaya girmeyeceğim. Çünkü ben polemik yaratmak istemiyorum siteyi karıştırmak için gelmedim ve susuyorum bir daha konuşmayacağım diyen kişiler görüyorum ki hala konuşmaktalar. sadece önerimi söylemek için buradayım şu an.

Değerli Yılmaz Hocam yarışma için önerim şu: Aylık olarak düzenlenen bestelenecek şiir yarışmasına katılacak olan şiirler şu an sitemizde bizler tarafından gönderilen şiirler olmasın. Katılımlar yeni şiirlerle olsun.

Sizin belirleyeceğiniz bir tarihle başlayak olan Aylık yarışma başlamadan önce yapacağınız duyuru ile o ay ki yarışmaya katılmak isteyen kişiler yazmış oldukları veya yeni yazacakları şiirleri 15 gün süre içerisinde size göndersinler. Yoğunluğu önlemek açısından her kişi sadece bir şiirle katılabilir şartı getirilebilir. 15 günlük şiir gönderim süresinin sonunda sizin yapacağınız değerlendirme ile uygun gördüklerinizin tümünü birden şairlerin ismi belirtilmeden yani sadece şiir olarak ve de sadece sitede şiiri olan üyelerin oy kullanacağı şekilde oylamaya sunun. Oylama süresi de bir hafta veya 10 gün olsun. Şiir gönderim tarihinin başlamasından itibaren yani ait olduğu ay için geçerli yarışma başladıktan sonra yapılan şiirli üye kayıtlarına dahil olanlar o aya ait yarışmada oy kullanamasınlar. şiir gönderiminin başlaması ve oylama ile birlikte yaklaşk 25 gün sürer bu olay. Yarışma bitiminden itibaren bir sonraki ay için de yine katılmak isteyenler tarafından yeni şiirler gönderilsin.

Önerim bu. Seçenekleri ve kuralları çoğaltılabilir.

Öncelikle size ve tüm site üyesi dostlara selam ve saygılarımı gönderiyorum.

Besteciler.com    25 Şubat 2008 23:50 | istanbul
Bize gelen bu iki maili sizlerle paylaşmak istedik......

1 - Ceyhun Altunkaş
Yani sitede şiirleri olan üyeler Oyların IP numaraları
aynı yada birbirine yakın olursa o oy kabul edilmeyecektir ...

Selam Yılmaz Abi,öncelikle kolay gelsin.şiir seçme işi sizin işiniz bunu en doğal hakkıyla yapıyorsunuz ve kimse hesap soramaz,sormamalıda.oy verme konusunda bir görüşüm var,siteye üye olup şiir eklemeyen gizli üyeler var yani bunlar sahte oylar,oy veren kişinin sitede yeri olmalı yalancı üyelik yapanlar var ve öyle oy veriyorlar,bunları ayırt etmelisiniz.

dikkat ettim kalemi güçlü olan değil çevresi güçlü olanlar çok oy alıyor.benim şahi görüşüm bu Yılmaz Abi,seçenekler diğer yazar arkadaşlardan gelecektir herkes fikrini koymalı,sonuçta bizim için uğraşanlar sizlersiniz.

kendi adıma herşey için teşekkür ederim,ALLAH RAZI OLSUN.sitede olmak güzel.saygı ve sevgilerimle,kendinize iyi bakın.

2 - Bilal Esen

Merhabalar efenim, Önce oylamanıza katılmadan bir teklifim var, Beste işinden anlamak şiir yazmak işi değildir. O yüzden bir karar veriledekse en sihatlisi besteciler com ekibinin bu işi üstlenleridir şiir seşiminde. Herkeste buna uymak ve temiz yürekle inanarak katılmalıdır, inanmayanlarsa kendileri bilsinler.
Sevgili yetkili arkadaşım, anladığım kadarıyla sizler bu sitenin ya sahibi yada yöneticisisiniz. Bu nedenle size haddim olmayarak bir çift söz etmek istiyorum. Ön ce şunu biliniz ki bizim milletimizi hoşnut edemezsiniz ne yaparsanız yapınız, bunu yapmaya, herkesi mutlu etmeye çalışırsanız siz çok yıpranır ve çok mutsuz olursunuz. Nasrettin hocanın bir hikayesi vardır, hani, baba oğul ve eşşek meselesi bilirsiniz.! işte o hesaptır! herkes akıl verir ama para veremez misalidir.
Sonuç olarak bu sitenin bir yönetim sistemi bir kuralı vardır. burada bulunmak isteyenler de bu kurala uymak mecburiyetindedirler. Bu kesin tutumu yerleştiremediğiniz sürece, her ağlayanı teselli etmeye çalıştığınız sürece bu işlerde aksamalar olacaktır. Siz hancısınız bizler yolcuyuz, birimiz giderse birimiz gelir. bu kadarda olmayın derim acizane. Sevgilerimle. Bilal Esen.


750

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk